Швидкий онлайн кредит на карту

Українці звикли дбати про фінансову подушку безпеки. Маючи її, як-то кажуть, і сон міцніший. Тоді ні великі проблеми, ні дрібні негаразди, на кшталт пробитого колеса машини, не виведуть із рівноваги. Добре, що в наші часи необов’язково відкладати гривню до гривні, обмежуючи себе в усьому. Адже існує фінансовий сервіс Monto — швидкий і надійний спосіб отримати кредит онлайн на картку тоді, коли він найбільше потрібен.

Фінансовий сервіс Monto  — це доступно та швидко. Головне — не потрібно навантажувати близьких та друзів своїми тимчасовими труднощами. Встанови наш додаток на смартфоні та отримай кредит онлайн у декілька кліків. У нас — доступні відсотки та відсутня бюрократія.

Як взяти гроші в кредит в Монто?

Переконайся в тому, що отримати фінансову допомогу від Monto — швидко, зручно та доступно. Що потрібно зробити:

 1. Подати заявку на кредит на сайті Monto або завантажити мобільний застосунок на Google Play або App Store.

 2. Обрати умови кредитування на калькуляторі — сума, строк платежу.

 3. Створити особистий кабінет. Для цього — залишити свій мобільний номер у полі для реєстрації. На нього надійде SMS-код.

 4. В коротку анкету внести інформацію про себе. Уважно заповнюй ці дані, адже помилка у прізвищі або зайва цифра в ідентифікаційному коді є підставою для відмови у кредиті онлайн на картку.

 5. Вказати реквізити своєї платіжної картки, на яку ви бажаєте отримати гроші. Рекомендуємо обирати картку для виплат, тому що при знятті готівки з кредитної картки банк знімає відсотки. 

Важливі нюанси: взяти кредит онлайн можна лише на картку українського банку; картка має належати особисто людині, яка оформляє заявку на кредит. Картки близьких родичів, знайомих тощо будуть відхилені.

 1. Пройти верифікацію через Bank ID. 

 2. Відправити заявку на розгляд. У випадку схвалення, ознайомитися з умовами договору в особистому кабінеті. 

 3. Підписати договір кредитування.

 4. Нарешті отримати гроші в кредит.

Як бачимо, простий та прозорий процес отримання кредиту від Monto дозволяє швидко розв'язати фінансові труднощі без зайвих турбот.

На які цілі можна отримати кредит?

Кредит онлайн на будь-яку карту від Monto — це сучасний, дуже зручний інструмент для реалізації найрізноманітніших потреб. Отримані у нас гроші можна використовувати на будь-які цілі. Навіть, якщо ви позичили гроші на оплату курсів керування автомобілем, але в останню мить передумали та купили смартфон, — що ж. Нехай буде в радість. Наша кредитна організація не перевіряє, на що саме витрачають кредитні кошти наші клієнти.

На що можна отримати кредит в Монто:

 • на дрібний ремонт;

 • на купівлю побутової техніки чи кухонного приладдя;

 • на купівлю електроніки;

 • на освіту, книжки;

 • на ліки;

 • на щось важливе;

 • або на маленький каприз.

Звісно, ми не допоможемо вам із іпотекою або автокредитом, але для невеликих витрат взяти кредит онлайн на карту в Monto є ідеальним рішенням.

Ми видаємо кошти майже миттєво, без довгих черг і нудного збору паперових довідок. Вам не потрібно шукати наш офіс — він у вашому смартфоні, ми працюємо онлайн. Якщо ви мрієте про новий диван або куточок для школяра, потрібно терміново засклили вікно, вивчитися на водія та навіть відпочити кілька днів у Карпатах  — досить мріяти. Час діяти. Monto готовий вам допомогти.

Хто може отримати кредит на картку?

Послуга доступна для всіх громадян України віком від 18 років. Ми готові розглядати заявки навіть від осіб, чия кредитна історія далека від ідеалу. Нашим сервісом користуються:

 • офіційно працевлаштовані;

 • безробітні (ті, хто перебувають на обліку в центрі зайнятості);

 • студенти;

 • пенсіонери;

 • мами в декретній відпустці;

 • приватні підприємці;

 • фрілансери;

 • ті, хто взагалі не працює, але має пасивний дохід. 

Monto пропонує можливість отримати кредит онлайн швидко та просто, надаючи фінансову допомогу тим, хто її потребує.

На жаль, ми поки що не кредитуємо співвітчизників, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Віримо, що незабаром зможемо працювати на всій території вільної та незалежної України.

Переваги онлайн кредиту від Monto

Monto — ваш стабільний і надійний фінансовий помічник. Навіть у важкі часи для країни кредит онлайн Україна виручає кожного, хто цього потребує. Ми працюємо без вихідних, готові допомагати нашим клієнтам, які потребують фінансової допомоги.

Риси, якими ми пишаємося:

 1. Сервіс доступний 24/7. Відповідно, кожен українець, який має телефон і доступ до інтернету,  може цілодобово скористатися нашими послугами.

 2. Прозорі та зрозумілі умови кредитування. У нас клієнт може відразу дізнатися суму кінцевого погашення. Жодних додаткових платежів або прихованих комісій. Всю вичерпну інформацію про кредити на картку онлайн можна знайти на сайті.

 3. Доброзичливість. Ми завжди привітні та готові швидко і компетентно допомогти. В чаті, соцмережах та за номерами гарячої лінії вам відповідає не штучний інтелект, а люди. 

 4. Швидкість. Ми страшенно не любимо бюрократію, тому створили максимально коротку анкету, не вимагаємо паперових довідок і поручителів, щоб оформити кредит онлайн можна було майже миттєво.

 5. Відсутність людського фактору під час прийняття рішення. Процес отримання кредиту автоматизований, рішення, видавати гроші чи ні, приймає скорингова система.

 6. Можливість пролонгації. Якщо ви не встигаєте закрити кредит вчасно, ми підемо вам назустріч. Кредит Monto можна продовжити на комфортний для клієнта термін, безкоштовно підключивши послугу пролонгації.

 7. Безпечність. Ми гарантуємо захист особистих даних клієнтів завдяки використанню передових технологій. Наш сервіс успішно пройшов сертифікацію PCI DSS, що гарантує безпеку обробки платіжних даних. 

Отже, кредит онлайн Монто — це надзвичайно зручна і проста в користуванні фінансова послуга, доступна усім категоріям населення.

Умови кредитування

В Monto прості й прозорі умови кредитування:

 • сума кредиту: від 100,00 грн до 10 000,00 грн.;

 • строк кредитування: від 1 до 30 календарних днів;

 • ставки для кредиту: від 0,01% до 2,5% на день (залежить від діючих умов акцій та програми лояльності).

 • реальна річна відсоткова ставка: від 3,72% до 820650%;

 • пролонгація: є;

 • додаткові комісії: немає.

Взяти гроші в кредит ще ніколи не було так просто й вигідно одночасно, чи не так?

Чому варто вибрати Monto?

Montо — це один із найсучасніших сервісів онлайн кредитування в Україні. Ми надійні та безпечні, працюємо офіційно, підпорядковуємося НБУ.

Обравши Montо, ви вибираєте стабільність та прозорість, які дозволяють ефективно взяти гроші в кредит онлайн та вирішити фінансові питання. Наша команда готова надавати вам фінансову підтримку за вашим зручним розкладом. Якщо ви стоїте в черзі супермаркета з повним кошиком продуктів і розумієте, що грошей для розрахунку може не вистачити, зверніться до нас. Ми надамо кредит за лічені хвилини — і це наша безперечна перевага перед банками.

Monto онлайн — це вигідно. Перший кредит — майже безкоштовний, а на другий ми запропонуємо вам суттєву знижку. , 

Погасити кредит так само легко, як і отримати. Ви можете зробити це онлайн на сайті, через інтернет-банкінг, у відділенні будь-якого банку або за допомогою терміналу.

Тепер ви знаєте, що терміново оформити онлайн-кредит дуже просто, без турбот та стресів. Звертайся до сервісу Monto тоді, коли це для вас зручно та необхідно.