Banner image

Миттєвий кредит

Бажання отримати миттєвий кредит — не дурощі, можливість його отримати — не фантазія. 

Нерідко буває, що гроші потрібні тут і зараз. Тобто часу на їх пошук та отримання просто немає. Приклад — у будинку щось зламалося, потрібен терміновий ремонт. А до зарплати — чотири дні... Ще жорсткіший варіант — захворіла дитина, родич. Ліки чи гроші на операцію потрібні негайно, а їх, як на гріх, зараз не вистачає. Або випадок майже веселий: посиділи в ресторані, але трохи прорахувалися, коштів не вистачило, на карті порожньо, жах! 

Коротко кажучи, часу нема, а розв'язувати проблему необхідно. В цих та у багатьох інших випадках на допомогу прийде мікрофінансовий сервіс Monto.

Де шукати «швидкі гроші»?

Коли виникає потреба позики, зазвичай у голові спливає слово «банк». І це правильна думка, якщо потрібна велика сума на досить тривалий термін. Скажімо, є бажання купити автомобіль, дорогу техніку, побудувати будинок і т.і. Якщо ж потрібна «смішна сума» і на кілька днів, банк не варіант.

По-перше, гроші він видає не дуже швидко. Потрібно у відділення прийти, у черзі почекати, з менеджером поговорити… А, головне, туди треба нести купу документів і мати гарний кредитний рейтинг. Банки взагалі вкрай прискіпливо оцінюють платоспроможність клієнтів та їхню благонадійність. Якщо людина колись допустила прострочення, розплачуючись за кредитом, шанси на отримання позички у неї практично нульові.

І ще одна маленька деталь — у вихідні банки не працюють. Тож банк та миттєві гроші — речі погано сумісні.

Є ще варіант — ломбард. Там кредитна історія нікого не цікавить, і довідки про доходи не потрібні. Це добре. Однак у ломбард потрібно нести заставу. А її ще треба мати. Крім того, вартість застави у ломбардах завжди дуже занижена. Отже, грошей ви отримаєте набагато менше, ніж коштує ваш холодильник чи бабусине кольє. А якщо що, наприклад, пожежа, вам відшкодують заставну, а зовсім не реальну вартість предмета. Інакше кажучи, позика у ломбарді це завжди великий ризик. Так, і ставки в ломбардах набагато вищі, ніж у банках. І нарешті, в ломбарді позику телефоном не отримаєш, туди треба йти, а це час.

Третій та найбільш реальний варіант отримання швидкої позики — мікрофінансові сервіси. Тут можна взяти справді миттєвий кредит на карту будь-якого банку України. Щоправда, лише на короткий термін, і сума буде невеликою. Але найчастіше, екстрена потреба у позикових грошах саме такою і буває.

Чому вигідно взяти мікрокредит в Monto 

У порівнянні з банками та ломбардами мікрофінансові сервіси мають лише один недолік — ставки кредитування тут дещо вищі. Що ж, за зручності треба платити. До того ж йдеться про невеликі позики, на кілька днів, отже переплата не буде обтяжливою. Причому для нових клієнтів у МФО, зазвичай, передбачені значні знижки.

Що ж до переваг, то у мікрокредитів їх дуже багато. Дивімося.

 • Кошти надходять на картку, а кредит оформляється онлайн. Нікуди ходити не треба. Гроші можна отримати, перебуваючи в магазині, в аптеці, ресторані, на автозаправці, прогулюючись парком.
 • Сервіс Monto працює у режимі 24/7. Тобто свої гроші ви отримаєте в будь-який день тижня і в будь-який час доби, хоч о 3 годині ночі.
 • Подання заявки та видача кредиту займають лічені хвилини. Ми підрахували: вибрати суму та термін позики — 20 сек., ввести персональні дані — 2 хвилини (максимум), ввести дані картки — 1 хвилина. Час на пересилання СМС та ухвалення рішення про кредит — 1-2 хвилини. Інакше кажучи, на все — 5-6 хвилин. Ви легко можете це перевірити. 
 • Не потрібні довідки. Ні про доходи, ні про щось ще. 
 • Необов'язково мати офіційне працевлаштування, кредит видадуть і безробітному, і пенсіонеру, і взагалі будь-якому повнолітньому громадянинові України.
 • Можливість отримати позику мають навіть ті, хто має далеко не ідеальну кредитну історію. МФО щодо цього набагато лояльніша, ніж банки.
 • Запорука не потрібна.
 • Поручителі не потрібні.
 • Графік погашення — вільний. Швидше гасіть — менше платіть.
 • Гранична прозорість. Всю суму, яку потрібно буде виплатити наприкінці терміну, ви бачите ще до того, як почали оформляти заявку. Жодних прихованих нарахувань, комісій, страховок (що дуже люблять банки), нічого «написаного дрібним шрифтом» тут немає. 
 • Можливість пролонгації. Якщо клієнт не зміг розплатитися вчасно, МФО зазвичай йде назустріч, і термін кредитування можна продовжити, потрібно лише регулярно гасити відсотки.

Як отримати миттєвий кредит на картку?

Розберемо з прикладу Monto. Для отримання позички у мікрофінансовому сервісі потрібно бути громадянином України, мати паспорт, ІПН та карту будь-якого банку країни. Крім цього необхідний смартфон або мобільний кнопковий телефон і комп'ютер, а також доступ до мережі Інтернет. Чи потрібно говорити, що практично всі громадяни країни мають такий набір?

Щоб отримати швидкий кредит, слід зайти на сайт Monto або завантажити у свій смартфон спеціальний застосунок. У застосунку або на сайті потрібно вибрати суму та термін позики. Позичальнику буде одразу продемонстровано всю суму до погашення. Якщо умови влаштовують, потрібно зареєструватися, для цього в систему вноситься мінімальна особиста інформація, включаючи дані паспорта та ІПН. Далі потрібно повідомити системі дані банківської картки (своєї), на яку Monto перерахує кошти. Все дуже просто. З реєстрацією впорається навіть дитина.

Система автоматично проводить моніторинг і приймає рішення, це займе до двох хвилин, і ось гроші вже на вашому рахунку. 

За необхідності, позики в МФО можна брати повторно, і це буде займати ще менше часу, ніж уперше. Головне, дотримуватись термінів погашення взятих у кредит грошей, і все буде гаразд.

Підбиваючи підсумок, можна впевнено сказати: швидкий кредит — це кредит мікрофінансової організації та ніщо інше.