Banner image

Кредит без довідки про доходи

На жаль, реальність така, що отримати банківський кредит сьогодні можуть далеко не всі. Банки вкрай скрупульозно перевіряють платоспроможність клієнта та не хочуть давати кредит без довідки про доходи. Крім того, вони цікавляться можливістю застави, вивчають склад сім'ї (скільки у позичальника утриманців) тощо. Банкіри уважно вивчають і кредитну історію потенційного клієнта: коли брав позики, у якому розмірі, як погашав. Якщо виплати платежів колись затягувалися, допускалися прострочення, шанси отримання кредиту різко падають. У цих запобіжних заходах немає нічого дивного — банки мінімізують ризик неповернення кредиту. 

Водночас багато громадян працюють на «віддаленні», зайняті фрилансом і взагалі виживають, як можуть. Дуже часто їх доходи мають неофіційний характер. Понад те, специфіка моменту зовсім не стимулює громадян розкривати свої доходи. Відповідно, жодних шансів отримати банківський кредит вони не мають. І таких людей не десятки тисяч — мільйони.

А іноді буває й так, що людина має офіційну зарплату, але їхати за довідкою просто немає часу, — гроші потрібні невеликі, але необхідні вони негайно. 

На щастя, існує мікрофінансовий сервіс Monto, який готовий надати кредит без будь-яких довідок і бюрократичної тяганини.

Специфіка мікрокредитування 

Чому ж Monto не потребує фінансових документів? Звідки така довірливість? Все дуже просто. Мікрофінансові сервіси (МФО), у повній відповідності до своєї назви, видають дуже невеликі суми, та ще й на короткий термін, при цьому відсотки у них вищі, ніж у банку. Натомість вони дають можливість взяти кредит практично всім громадянам. Якщо серед клієнтів виявиться людина непорядна, організація може зазнати збитків, але на фоні загального доходу він буде не таким значним.

МФО, як і банки, перевіряють кредитну історію тих, хто звертається за позикою, вивчають відкриті джерела та на основі спеціального аналізу (це називається скоринг) приймають рішення. Тобто видачу кредиту контролює спеціальний комп'ютерний алгоритм. І хоча МФО до позичальників ставляться набагато лояльніше, ніж банки, злісні неплатники та відверті шахраї кредит у МФО не отримають, вони відсіваються легко. 

Чому вигідно взяти кредит в Monto

Ми не лише надаємо кредит без підтвердження доходу, ми видаємо його практично кожному, у будь-якому куточку країни, і робимо це швидко.

Наші переваги:

  • кредитуємо всіх повнолітніх громадян країни до 70 років — соціальний статус не має жодного значення, позику отримає і студент, і пенсіонер, і домогосподарка;
  • мати чисту кредитну історію — необов'язково;
  • не потрібно здавати речі у заставу, розлучатися з цінними речами;
  • поручителі не потрібні — ми не дзвонимо на роботу чи родичам клієнта;
  • не потрібно нікуди їхати чи ходити — все відбувається у віддаленому режимі, через Інтернет; гроші можна отримати, перебуваючи в магазині, ресторані, вагоні поїзда, лікарні або на прогулянці;
  • кредит оформляється будь-якого дня тижня, включаючи вихідні дні, у будь-який час доби;
  • оформлення займає лічені хвилини: кредит у Monto — це дуже швидкий кредит;
  • відсутність прихованих нарахувань, прозорість процентної ставки — клієнт бачить повну суму, яку потрібно повернути, заздалегідь, ще до того, як почне оформлювати кредит — ніяких додаткових комісій чи страховок немає;
  • безвідмовність — наша система схвалює понад 90% заявок.

Умови кредитування

Новим клієнтам Монто видає кредити сумою до 3000 грн, на строк від 5 до 20 днів. При цьому використовується пільгова процентна ставка — 1% на день. Інакше кажучи, ставка суто символічна. Можна вважати, що за користування першим кредитом позичальники нічого не платять і отримують кредит без комісії. При наступних зверненнях граничний розмір позики збільшується до 10 000 грн, а термін — до 30 днів. Ставка — 1.5% на день.

Як оформити кредит без довідок? 

Це дуже просто. Все робиться через Інтернет. Для отримання позики потрібно мати паспорт, код платника податків, картку банку України (що належить вам, а не батькам чи дружині), комп'ютер (ноутбук) чи смартфон. Якщо працюєте з комп'ютером, під рукою має бути мобільний телефон, на який можна прийняти SMS.

Спочатку на сайті або у додатку, рухаючи повзунок, вибирається потрібна сума та термін позики. Праворуч побачите, скільки грошей треба буде повернути. 

Натисніть на «Подати заявку». Введіть номер телефону. Потім проходите просту реєстрацію, вказуючи свої дані. Після цього вводите дані своєї картки, на яку хочете отримати кредит.

Під час оформлення вам запропонують ознайомитись з Договором кредитування та погодитись з його умовами. Ставте галочку у відповідній позиції. Тепер потрібно почекати кілька хвилин, і гроші з'являться у вас на картці. Все.

Як бачите, жодних довідок для укладання договору вам не знадобилося.

Погасити кредит найзручніше тим же шляхом, яким він брався — через сайт або за допомогою програми Monto. Але можна повернути гроші та проценти й іншими способами: через інтернет-банкінг свого банку, через касу банку або використовуючи для сплати платіжні термінали (iBox, EasyPay).