Banner image

Кредит для пенсіонерів

Не секрет, що найбільш вразливою категорією громадян у нашій країні є пенсіонери. Пенсії в них переважно дуже малі, а індексації не компенсують річної інфляції. Адже люди похилого віку багато витрачають на ліки, плюс — комунальні послуги, на їжу залишаються крихти.

Але без ліків ніяк не можна. І в критичних ситуаціях кредит для пенсіонерів — єдиний вихід. Звісно, можна попросити у родичів. Але це якщо вони є, і якщо їхні доходи дозволяють дарувати чи хоча б позичати гроші. Зрозуміло, що і сидіти на шиї у дітей та онуків не хочеться.

Банки видають гроші людям похилого віку вкрай неохоче. Формально граничний вік позичальника там обмежений 65 роками, а фактично відмовлять з будь-якої причини — зв'язуватися зі старими банкіри не хочуть. На щастя, існує мікрофінансовий сервіс Monto, готовий видати онлайн кредит пенсіонерам будь-якої миті, без будь-яких довідок, без оформлення страховки й взагалі без будь-якої бюрократії.

Чим зручний кредит у Monto?

  • Гроші видаються в режимі онлайн. Тобто вони надходять прямо на банківську картку. Це особливо важливо для людей похилого віку — не треба нікуди йти чи їхати в задушливому транспорті, не потрібно годинами просиджувати в чергах. Декілька простих операцій у телефоні — і все.
  • Рішення про видачу грошей схвалюється за 5 хвилин.
  • Ми видаємо позику в будь-який день тижня, у будь-який час доби — тієї ж миті, коли вам знадобилися гроші.
  • Ми практично нікому не відмовляємо — 9 осіб із 10, тих, хто звернувся до нас, отримують кредит.
  • Ваші особисті дані знаходяться у нас під надійним захистом. Під час обробки інформації автоматично використовуються процедури захисту даних, розроблені платіжними системами Visa і MasterCard, отже, витоку інформації не може бути за визначенням.

Як отримати кредит онлайн для пенсіонерів у Monto?

Для оформлення споживчого кредиту в Monto необхідно мати: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код (ІПН). Крім того, знадобляться смартфон або комп'ютер з доступом в Інтернет та карта будь-якого банку України, оформлена на того, хто бере кредит.

Подати заявку можна через наш сайт або завантаживши на смартфон наш застосунок. Перше оформлення займає близько 15 хвилин, повторне звернення пройде набагато швидше.

Отже, на сайті або у застосунку вибираєте суму та термін позики. Вперше ми даємо кредит терміном від 5 до 20 днів. Відразу ж праворуч ви побачите: суму, яку потрібно буде повернути, відсоток та дату повернення.

Якщо сума до повернення вас влаштовує, натискаєте кнопку «Подати заявку» та оформляєте кредит. Ось тут нам і знадобиться паспорт та інше. 

Введіть номер мобільного телефону. На нього прийде СМС з кодом. Введіть код. 

Заповнюєте короткі дані. Вносите серію, номер паспорта, ІПН, вводите дані картки, на яку надійдуть кошти. Будьте уважні, не поспішайте, все потрібно вказати точно, без помилок. Надсилаєте заявку. Після цього розпочнеться обробка. Це займе кілька хвилин. Читаєте текст договору, ставите в потрібному місці галочку, погоджуючись з умовами. І вже за кілька секунд гроші з'являться у вас на картці.

Як погасити кредит?

Процедура ще простіша, ніж при видачі. Найзручніше буде повернути кредитні гроші через програму смартфона або сайт. Коли ви брали кредит, ви створили «Особистий кабінет». Щоб увійти, потрібно ввести номер телефону, який ви використовували під час оформлення. А далі просто дотримуйтесь підказок.

Якщо це з якихось причин зробити складно, сплатити позику можна через касу банку. Ще один варіант — скористатися платіжним терміналом. Але слід пам'ятати, що за свої послуги вони беруть комісію. Отже, перший спосіб і простіший, і економніший.

Короткостроковий кредит у Monto — чудова страховка для пенсіонерів на всі випадки життя. Що б із вами не трапилося — звертайтеся, і ми допоможемо розв'язати ваші проблеми.