Кредит без дзвінків — взяти мікрозайм без дзвінків

Потрібен швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово? Але нав'язливі дзвінки банківських консультантів відштовхують від цієї ідеї? Розуміємо: ми теж не любимо витрачати час на зайві розмови. Тому пропонуємо послугу: кредит без дзвінків. 

У цій статті розглянемо, як взяти кредит онлайн на карту, не гаючи часу на непотрібне спілкування. Розповімо про плюси, мінуси та інші особливості цієї послуги. Поїхали!

Позика онлайн без дзвінків на картку

Банки завжди телефонують клієнтам. Це — обов'язкова частина процедури перевірки наданої клієнтом інформації. Перед тим, як прийняти, рішення, чи видавати кредит цілодобово без дзвінків, кредитор обов'язково:

 • уточнює анкетні дані;

 • підтверджує особу;

 • погоджує умови.

Звісно, зробити це все в особистій розмові для кредитора простіше, ніж через листування.

Крім того, нерідко банківські співробітники запитують офіційні номери підприємства, організації або установи, в якій працює клієнт. Це потрібно для підтвердження інформації щодо працевлаштування та рівня доходу. Також ці номери — додатковий спосіб зв'язатися з клієнтом, якщо він “зникає з радарів”.

Багато клієнтів уникають таких дзвінків і шукають альтернативу — кредит онлайн без дзвінків і документів. На щастя, фінтех-сервіси в Україні готові надати гроші на картку без необхідності вести зайві розмови з операторами та надавати паперові довідки з роботи.

Так, фінансовий сервіс Monto дає можливість клієнтам подати заявку на кредит через інтернет, без дзвінків оператора. Процес подачі заявки зазвичай дуже простий і займає лише кілька хвилин. Клієнт заповнює коротку онлайн-форму, в якій вказує основну інформацію про себе та свої фінансові потреби.

Після подання заявки на онлайн кредит без дзвінків, скорингова система компанії проводить швидку перевірку та оцінку кредитного ризику. Цей процес базується на аналізі різних факторів, таких як кредитна історія клієнта, його доходи та інші фінансові показники.

Якщо заявка схвалюється, кошти автоматично перераховуються на банківську картку клієнта. Усе це займає лише кілька хвилин, максимум — півгодини. Таким чином, взяти кредит онлайн на карту без дзвінків можна без зайвих турбот і зусиль.

Кредит без дзвінків на картку дозволяє клієнтам отримати необхідну фінансову допомогу швидко, зручно, без дзвінків поручителям і зайвих формальностей. Це робить його привабливим варіантом для тих, хто цінує свій час та комфорт.

Як отримати мікрокредит без дзвінків?

В Monto отримати кредит на карту без дзвінків надзвичайно просто. Цей процес автоматизований практично на всіх етапах. Що, в свою чергу, виключає людський фактор під час прийняття рішення та дає змогу отримати кошти без дзвінків максимально швидко.

Оформити кредит у нас просто:

 • На сайті або в мобільному застосунку натисніть на кнопку «Отримати гроші». Відкриється коротка анкета. Необхідно відповісти на її запитання. Важливо: заповнювати анкету потрібно уважно та без помилок. Зайва цифра в ідентифікаційному коді або інша літера в прізвищі — і отримати гроші на карту без дзвінків цього разу не вдасться.  

 • Виберіть параметри кредиту на калькуляторі: вкажіть суму позики та термін, за який вам буде комфортно її повернути. 

 • Залиште номер своєї банківської картки для зарахування грошей.

 • Вкажіть мобільний номер — знадобиться для ідентифікації.

 • Дочекайтеся відповіді. Якщо вона позитивна, ознайомтеся з договором, підпишіть його та отримайте гроші на картку.

Як бачимо, кредити на карту без дзвінків суттєво спрощують кредитування, робить його комфортнішим. Вам не потрібно шукати поручителів або нести під заставу бабусині сережки. Monto видає гроші без будь-яких додаткових комісій. 

Хто може отримати гроші без дзвінків?

Наша компанія пропонує кредити усім повнолітнім громадянам України, незалежно від їхнього становища. Це означає, що ми допомагаємо тим, від кого відмовляються банки:

 • мамам у декреті; 

 • студентам, 

 • пенсіонерам,

 • людям з інвалідністю;

 • людям без офіційного працевлаштування; 

 • тим, хто має складну кредитну історію. 

Наша місія — забезпечити доступ до фінансових ресурсів усім, хто потребує допомоги, навіть тим, кому важко отримати мікрозайм без дзвінків в інших установах. Ми розуміємо, що кожна ситуація є унікальною, і готові працювати з кожним клієнтом індивідуально, щоб забезпечити їм необхідну фінансову підтримку без зайвих ускладнень.

Умови надання кредиту без дзвінків

Умови кредитування на українських фінансових сервісах подібні, та все ж відрізняються. В Monto для послуги “позика без дзвінків” діють такі:

 • Сума кредитування: 100 — 10 000 грн.

 • Відсоткова ставка: 1% на день. 

 • Термін кредитування: 2 — 30 днів.

 • Графік виплат: повний розрахунок в кінці строку. 

 • Пролонгація: є. Щоб її підключити, потрібно підписати додаткову угоду та сплатити відсотки.

 • Вік позичальника: від 18 років.

 • Необхідні документи: ІПН та паспорт громадянина України.

 • Мета отримання кредиту: на розсуд клієнта. 

 • Кількість одночасно відкритих кредитів онлайн на карту без дзвінків у Monto: лише 1.  

 • Кількість повторних кредитів: не обмежена.

Правила повернення онлайн-кредиту

Повернути кредит можна через інтернет, у відділеннях платіжних систем або банків, а також через термінали. Розглянемо ці способи детальніше:

 1. Якщо говорити про найпростіший, найшвидший та найдешевший спосіб (гарантовано без комісії, не потрібно витрачатися на дорогу), — рекомендуємо виплачувати кредити на картку без дзвінків через особистий кабінет банківською карткою.

 2. Не менш зручний спосіб — використати мобільний додаток свого банку. До прикладу, якщо мова про Monobank, відкриваєте “Інші платежі”, “Платіж за IBAN”. Далі — уважно вводите наші реквізити, суму платежу, натискаєте “Продовжити”.

 3. Маєте готівку? Можете розрахуватися з боргом через термінал. У такому випадку також доведеться уважно вводити всі реквізити. Мінус цього способу — платіжні термінали зазвичай беруть комісію.

 4. Не хочете вводити реквізити самостійно? Не проблема. Касир банку зробить це за вас. Але ви маєте передати йому усю платіжну інформацію (кому платити, скільки). Тут теж можуть взяти комісію, наявність та розмір якої залежить від умов конкретного банка. 

Звертаємо вашу увагу на те, що сплачувати мікрокредити без дзвінків потрібно вчасно, дотримуючись умов договору. Це дозволить зберегти добру кредитну історію. Варто спланувати повернення кредиту і вчасно зробити необхідні виплати, щоб уникнути додаткових фінансових неприємностей.