Гроші до зарплати в Україні — взяти кредит до зп

 

Трапляється, що гроші потрібні “на вчора”, а до зарплати далеко. Не завжди виходить відкласти на чорний день, та й друзі — не в усіх мільйонери. Саме тут в нагоді стануть гроші до зарплати.

В Україні взяти гроші в кредит може практично кожен громадянин. Звісно, якщо знає, куди звертатися. Та якщо ви вже потрапили до нас на сайт, отже, — точно в темі. Небанківські фінансові компанії пропонують миттєве кредитування без купи паперових довідок. Поговоримо про вигоду та ризики для клієнта.

Як отримати кредит до зарплати на карту?

Позичити гроші до зарплати в Монто може будь-який повнолітній український громадянин, який проживає на території, підконтрольній Україні. 

Необхідні документи та гаджети:

 • паспорт громадянина України;

 • ідентифікаційний код;

 • банківська карта, оформлена особисто на позичальника;

 • будь-який пристрій із можливістю виходу в інтернет.

Спосіб дій є наступним:

 • При першому візиті на сайт фінансової компанії, щоб отримати гроші до зарплати на картку онлайн, слід заповнити реєстраційну анкету та залишити заявку, вказавши особисті дані.

 • Дочекатися рішення. У цей час може зателефонувати кредитний консультант, якщо якась інформація потребує уточнення. Зверніть увагу: кредитні консультанти Monto ніколи запитують у клієнтів ПІН-код картки, її CVV.

 • Після укладення договору — дочекатися зарахування коштів на картку. 

Уся процедура займає не більше 15 хвилин. Таким чином, кредити до зарплати дійсно надають значні переваги тим, хто потребує отримати гроші швидко і без відмови.

Які умови отримання грошей до зарплати?

Головна перевага фінансової компанії Monto — цілодобовий доступ до грошей для усіх категорій населення. 

Умови отримання максимально прості: мати при собі лише 2 документи, які підтверджують особистість — паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Основні умови кредитування в Monto:

 1. Для першого кредиту:

можлива сума позики — від 100 до 3 000 грн;

строк кредитування — від 1 до 20 днів;

відсоткова ставка — 1% на день.

 1. Для другого та наступних кредитів:

можлива сума позики — від 100 до 10 000 грн;

строк кредитування — від 1 до 30 днів;

відсоткова ставка — 1% на день.

Таким чином, кредит до зарплати на карту у фінансовій компанії — це не про великі суми і не про довгострокове кредитування. За іпотекою, автокредитом та іншими крупними позиками потрібно іди до банку. 

Тип позик “гроші до зарплати на карту” відмінно підійде людям, яким не вистачає невеликої суми на повсякденні потреби та які мають фінансову можливість оперативно розрахуватися з позикою.

Вимоги до позичальника:

 • вік від 18 років;

 • громадянство України;

 • проживання на території України, де не ведуться активні бойові дії та яка не перебуває під тимчасовою окупацією.

Хто може отримати кредит до зп (зарплати) ?

Позика до зарплати у Монто доступна для всіх громадян України (з невеликими винятками). Звертайся до нас, якщо ти:

1. Студент.

Незалежно від того, чи навчаєшся на дипломата у КНУ ім. Т. Шевченка, чи здобуваєш фах маляра-штукатура у красноградському профліцеї, ти можеш отримати кредит, якщо тобі вже є 18.

2. Пенсіонер.

Крихітна пенсія від держави — не привід відмовлятися від поїздки до санаторію.

Кредит від “Монто” вирішить це питання тут і зараз.

3. Безробітний.

Так, ми кредитуємо навіть осіб без офіційного працевлаштування. Звісно, за умов наявності постійного доходу, активного чи пасивного.

4. Людина з неідеальною кредитною історією:

Ми знаємо, що в житті бувають різні ситуації. Тому плями на кредитній біографії наших клієнтів нас не надто лякають. Право на другий шанс, тобто, на отримання позики до зарплати на картку, має кожен.

Коли виникає потреба в кредиті до зарплати?

Розболівся зуб, прокололи колесо, побилися вікна — на цьому моменті недобрим словом згадаємо сусідів... Подібні ситуації нині трапляються часто. Не завжди є можливість заощаджувати гроші. Якщо в скарбничці порожньо, найпростіший вихід — взяти гроші до зарплати на картку.

Ось декілька прикладів, коли кредит може бути корисним:

1. Непередбачені витрати. Не всі життєві ситуації можна запланувати та контролювати. Якщо ваш автомобіль зламався або знадобилася термінова медична допомога, кредит до зарплати онлайн може допомогти покрити ці витрати.

2. Забули про рахунки. В режимі багатозадачності шанси щось упустити з уваги — високі. Це можуть бути рахунки за комуналку, штрафи за порушення ПДР тощо. Оформлення кредиту до зарплати виручить і в цій ситуації, а ви — уникните погіршення кредитної історії.

3. Нестача коштів на щоденні потреби. Позика може допомогти пережити цей тимчасовий брак коштів.

Важливо пам'ятати, що кредит до зарплати в Україні — це тимчасове рішення для тимчасових фінансових проблем. Завжди оцінюйте свою здатність розрахуватися з боргом вчасно. 

Чому варто взяти гроші до зарплати онлайн в Monto

Онлайн кредити популярні у всьому світі, тому що швидкі, прості та безпечні. Monto — один із провідних сервісів у цьому сегменті. Ось, чому варто отримати гроші до зарплати саме в нас:

1. Ми — швидкі.

Миттєве рішення, кошти до зарплати терміново виплачуються на картку — ось, що відрізняє Monto від інших сервісів. Ви можете отримати гроші за кілька хвилин, просто заповнивши онлайн-заявку та пройшовши коротку верифікацію.

2. Ми — прості.

Отримати гроші в кредит до зарплати дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, — вказати потрібну суму, термін погашення, заповнити необхідні дані та подати заявку. Немає потреби в складних документах або довгих чергах.

3. Ми — гнучкі.

Monto пропонує гнучкі умови погашення кредиту. Це дозволяє вибрати термін, який підходить саме вам. Ви можете погасити кредит хоч завтра, якщо очікуєте зарплату. Або розподілити погашення на кілька тижнів — усе залежить від ваших потреб та можливостей.

4. Ми — безпечні.

Безпека ваших персональних даних — головний пріоритет для Monto. Ми застосовуємо найсучасніші технології захисту даних, щоб забезпечити конфіденційність та безпеку всіх транзакцій.

Не гайте часу, зверніться до Monto сьогодні та отримайте кошти до своєї наступної зарплати без зайвих турбот!