Як подати заявку на оформлення кредиту?

Як подати заявку на оформлення кредиту?

  1. Обери суму і термін

Використовуй для цього кредитний калькулятор на головній сторінці нашого сайту. Переміщаючи повзунки калькулятора вправо-вліво, вибери суму і термін. Остаточна сума до погашення висвітиться в правому верхньому куті калькулятора.

Після натискання кнопки «Отримати гроші» система переведе тебе до етапу реєстрації.

  1. Зареєструй особистий кабінет

Вкажи свій контактний номер телефону, на який ми надішлемо SMS з кодом реєстрації. Цей цифровий код введи у відповідне поле. Надалі телефонний номер буде логіном для входу в особистий кабінет.
В особистому кабінеті можна проводити всі необхідні дії, наприклад, оформити нову заявку, продовжити або погасити поточний кредит. Для постійних клієнтів в особистому кабінеті будуть відображатися бонусні умови (знижки на % ставку і нові суми доступних позик).

Щоб завершити реєстрацію особистого кабінету вкажи свою електронну пошту і придумай пароль, який будеш використовувати для входу. Якщо у тебе є спеціальний промокод на знижку, вкажи його на цьому етапі.

  1. Заповни анкету на отримання кредиту

Анкета складається з двох простих сторінок:

  • «Особисті дані»: вказуємо ПІБ, дату народження, ІПН, паспортні дані, сімейний стан та адресу проживання;
  • «Зайнятість»: заповнюємо інформацію про зайнятість (працюєш або тимчасово без роботи, знаходишся в декреті або є студентом), а також відомості про свої доходи.

Максимально повна і правдива інформація в анкеті показує, що саме ти особисто подаєш заявку на кредит (твої персональні дані не потрапили в руки шахраїв) і збільшує шанси на отримання більшої суми.

  1. Введи дані банківської картки

Останній і дуже важливий крок - прив'язка банківської карти, на яку будуть зараховані гроші. Вводь дані саме своєї карти, яка зареєстрована на твоє ім'я. Не варто вводити номер карти рідних або знайомих, так як суперечливі дані в анкеті можуть викликати підозри про шахрайські операції.
Твоя банківська карта буде перевірена через міжнародну платіжну систему WayForPay. Ця система гарантує, що дані карт повністю захищені стандартом інформаційної безпеки платіжних карт PCI DSS v.3.0. Тобто вони не будуть збережені системою і тим більше передані третім особам.

Дія 1. «Додати карту»
Дія 2. «Введіть і надішліть дані по Вашій банківській картці»

  1. Перевірка банківської карти

Система повинна переконатися, що карта твоя і саме ти отримаєш на неї гроші, а не шахрай.
Для цього на твоїй карті буде тимчасово заблокована одна гривня.
Після цього на вказаний при реєстрації номер телефону прийде SMS з кодом підтвердження.
Його необхідно ввести в спеціальне поле. Таким чином здійснюється верифікація банківської карти. Ця процедура дає можливість переконатися, що карта робоча й знаходиться в руках власника.

  1. Підтвердь договір і отримай гроші на карту

Після схвалення заявки ти отримаєш SMS або email-повідомлення з підтвердженням. Залишилося зайти в особистий кабінет і натиснути «Я згоден»під кредитним договором, чим ти підтвердиш згоду на отримання обраної суми на обумовлених умовах. 

Прийми вітання! Протягом двох хвилин після затвердження договору схвалена сума буде зарахована на твою карту.