НЕ КРЕДИТУЄМО

Віддаєш: 1252 грнВідсоток: 0 грн
Сума:
1005000
7000
Період:
1 день30 днів
Погасити до:
01.09.2022
imgimg
Антон
Привіт Монто! Виручай! У дівчини завтра ДР, а зарплата тільки на наступному тижні ...
Монто
Твоя карта поповнена на 2000 грн.
Антон
Дякую! Виручив, як завжди :) Коли повернути?
Монто
Як домовлялися.
Нові можливості для тебе

Комфортне рішення і підтримка в будь-якій ситуації без зайвих питань для тебе, якщо ти:

Любиш своїх близьких
Любиш своїх близьких І хочеш, щоб головні в твоєму житті люди завжди відчували твою любов, не змінювали звичне світовідчуття і не відчували дискомфорт через короткострокову відсутність грошей.
Вище обставин
Вище обставин І вважаєш правильним не залежати від них, бути вище, брати долю в свої руки і вирішувати, що і як робити, коли і на що витрачати гроші.
Вільний від стереотипів
Вільний від стереотипів І часто любиш робити несподівані подарунки, можеш зірватися і поїхати на море дивитися на світанок, коли захочеш, або запросити свою сім'ю в ресторан спробувати фуа гра під трюфельним соусом.
 Сформував свій стиль життя
Сформував свій стиль життя І не хочеш сидіти до зарплати на одній вівсянці, їздити на трамваї, якщо у тебе поламалася машина, або постійно "стріляти у друзів" на тиждень-другий.
Вибираєш довірчі відносини
Вибираєш довірчі відносини І віддаєш перевагу бути по життю впевненим у чесності тих, кого пускаєш в своє коло, в їх умінні зберігати секрети. Адже ти сам така людина, якій завжди можна довіряти.
Отримай позику від Монто
1
Напиши трохи про себе

(Коротка анкета, час заповнення - 5 хвилин)

2
Я почитаю

(Система обробить заявку протягом 15 хвилин)

3
Ти отримаєш потрібну суму на банківську карту

(Протягом 15 хвилин)

4
Вітаю!
Тепер ми стали друзями!

Чому Монто?
Чому Монто?
Мене не цікавить твоє кредитне минуле.
Гарантую абсолютну конфіденційність твоїх особистих даних. Мені не потрібні твої документи або поручительства від твоїх друзів і знайомих.
Гроші будуть у тебе на карті протягом півгодини. Я завжди на зв'язку: Пн - Пт з 09:00 - 18:00.
Монто пише
історії моїх друзів
Валерій Попеску, 43 роки,
будівельник

Прихворів батько, грошей на ліки не вистачило, позичати у друзів не люблю, думали в банк йти за кредитом. Але нам треба було швидко, а банк запросив дуже багато документів, мінімум тиждень збирати, і треба було машину в заставу залишати. І 25 000 гривень нам пропонували під заставу, навіщо нам стільки грошей в борг? А у Монто можна і суму вибрати, і термін погашення. Отримали без зайвих питань, відразу знали, скільки треба буде віддавати (зручний калькулятор). Коли віддавали - ніяких прихованих платежів не

Людмила Львівна, 63 роки
пенсіонер

Я не знала, що можна ось так просто з телефону отримати кредит. Внучка навчила. Полагодили телевізор, і я не пропустила свій серіал на каналі "Україна" і вечірні новини. Через два дні пішла в банк, отримала пенсію, повернула відразу прямо через касу.

Леха Кіборг, 28 років
працівник СТО

Сиділи в суботу з пацанами ввечері, захотіли на Atlas Weekend в Київ Мотані, а до зарплати - два тижні. Написали Монті, на наступний день були на місці при грошах, запалили круто.

Малятко Kitty, 19 років,
студентка

Хотіла плаття одне, воно таке прям як в колекції Кім Кардашьян останньої. Почалися знижки на нього в інтернет-магазині, розмір у мене ходовий, у мами грошей немає, а степуха через 10 днів. Боялася не встигнути. Виявилося, Монто і студентам видає кредити. Отримала стипендію на карту, погасила за секунду через інтернет.

Вікторія Сальтіевская, 30 років,
домогосподарка

Чоловікові зарплату затримали, а я підробляю в інтернеті (важко планувати надходження). Мені треба було за садок заплатити, а то незручно вже, і чайник у нас згорів на кухні. Анкета найпростіша, ніяких навіть фото документів не треба. Ніхто мені навіть не дзвонив, через 20 хвилин отримала смс про те, що моя заявка схвалена, гроші на карту були зараховані протягом ще десь хвилин 15.

Ольга Майорова, 38 років,
офіційно безробітна

У нас прорвало трубу, перекрили воду в будинку, шукали терміново гроші на ремонт. У друзів не було, зверталися в банк за кредитом, а там потрібна довідка про доходи з місця роботи. А я не можу її отримати, так як працюю в маленькій фірмі, яка може офіційно платити зарплату обмеженій кількості працівників. Звернулася до Монто, через 30 хвилин отримала 5000 Грн. на банківську картку, перевели в готівку в банку, відразу викликала сантехників. Повернула гроші через два тижні зі своєю зарплатної картки без переп

1